به وبسایت ما خوش ‌آمدید!

مقالات

مقالات

ساخت جعبه کادو زیبا در منزل

سه شنبه 02 مهر 1398

نویسنده : خانم زنگنه


برای آموزش ساخت جعبه کادو با طرح های متنوع و بسیار زیبا با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید ...

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب

دوشنبه 25 شهریور 1398

نویسنده : خانم زنگنه


هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین و کم هزینه‌ترین روش‌ها برای تبلیغات و ماندگاری برند شما در ذهن مشتری است. اگر قصد دادن هدیه به یک گروه خاصی دارید باید در انتخاب خود بیشتر دقت کنید تا کادوی تبلیغاتی شما برای آن گروه مناسب و قابل استفاده باشد.

بیشتر بخوانید ...

هدایای تبلیغاتی لاکچری

دوشنبه 29 مرداد 1397

نویسنده : مدیر سایت


هدایای تبلیغاتی لاکچری صرفا به واسطه ی هزینه ای که بابت آن پرداخت شده شناخته نخواهد شد بلکه پیامی است که به واسطه آن به مخاطب خاص خود خواهیم داد: “همیشه ما را به خاطر بسپار”. هدیه ای خاص می باشد که در دسترس عموم افراد جامعه نباشد، نوآورانه باشد و استفاده از آن به افراد احساسات ویژه ای چون حس شادابی و سلامتی القا کند و در میان این احساسات خوب، شما را به یاد بیاورند.

بیشتر بخوانید ...

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

پنج شنبه 25 مرداد 1397

نویسنده : مدیر سایت


برای اینکه بتوانیم در کسب و کار خود شناخته شویم انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت یکی از بهترین روش های ممکن می باشد . حال در صورتی که بتوانیم به صورت ارزان آن را تامین کنیم قطعا در این زمینه به موفقیت رسیده ایم. این هدایای تبلیغاتی می تواند از انواع ارزان قیمت گرفته تا هدایای مدیریتی و لوکس ، مخاطب متفاوتی را در بر بگیرد . هنگام استفاده از این هدایای ارزان قیمت ،ا گر به دنبال نتیجه حرفه ای تر در زمینه تبلیغ خود باشیم می توانیم چند نمونه از این محصولات را در کنار هم قرار داده و یک ست مدیریتی شیک و در عین حال با قیمت مناسب تهیه نماییم.

بیشتر بخوانید ...

هدایای تبلیغاتی مفید

دوشنبه 22 مرداد 1397

نویسنده : مدیر سایت


دادن هدیه تبلیغاتی مفید از گذشته تا به امروز در همه شغل ها به عنوان معرفی برند و جلب رضایت مشتری مرسوم بوده است و با پیشرفت تکنولوژی با تنوع زیادی از هدایای تبلیغاتی مواجه هستیم. در این میان انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی مفید و ارزان قیمت بسیار حائز اهمیت می باشد.

بیشتر بخوانید ...

هدایای تبلیغاتی یادگاری

دوشنبه 15 مرداد 1397

نویسنده : کارشناس سیدین


تعریف کاربردهای هدایای تبلیغاتی یادگاری برای کمک به انتخاب هوشمندانه جهت به خاطر سپردن شما و آرم تجاریتان توسط مشتریان میباشد که با توجه به نوع خدمات شما انواع مختلفی از هدایا وجود دارد.

بیشتر بخوانید ...

فلش مموری تبلیغاتی

شنبه 13 مرداد 1397

نویسنده : مدیر سایت


فلش مموری تبلیغاتی با هدف تبلیغات و شناخته شدن شرکت ها و برند هایشان به مشتری ارائه میشوند و به دلیل کارایی زیاد و طولانی مدت ماندگاری بیشتری در ذهن مشتری دارد . در نتیحه تاثیر زیادی در رونق بخشیدن به کسب و کار شرکت ارائه دهنده دارد.

بیشتر بخوانید ...

درباره هدایای تبلیغاتی بیشتر بدانیم !

پنج شنبه 04 مرداد 1397

نویسنده : مدیر سایت


نکته قابل توجه که همیشه باید آن را در نظر گرفت زمانی است که شما میخواهید برند و یا محصول خود را معرفی کنید ولی نمیدانید چطور اینجاست که هدایای تبلیغاتی می توانند به ما کمک زیادی کنند تا سریع تر به نتیجه مطلوب خود برسیم اما هر جایی نمیتوان از نوعی هدایای کلیشه ای استفاده کرد ...

بیشتر بخوانید ...