به وبسایت ما خوش ‌آمدید!

تأثیر هدایای تبلیغاتی در رونق کسب و کار

  • 0 نظر
  • 185 بازدید
  • شنبه 23 شهریور 1398

تأثیر هدایای تبلیغاتی در رونق کسب و کار
تأثیر هدایای تبلیغاتی در رونق کسب و کار
4.5 از 5 بوسیله 1 رای
امروزه تبلیغاتی مورد توجه قرار می‌گیرند که بتواند نظر مشتریان را جلب کرده باعث بهبود ارتباط با مشتری شود. آرتین گیفت با ارائه هدایای تبلیغاتی مرتبط با کسب و کارتان، با کمترین هزینه، برند شما را در ذهن مشتریان حک می‌کند.

یکی از روش‌های تبلیغات و بازاریابی، هدایای تبلیغاتی است. هدایای تبلیغاتی هدایایی هستند که نشان و علامتی از برند و کسب‌وکار مورد نظر را داشته و با وجود هزینه کم تأثیر زیادی در برندسازی و حک شدن در ذهن مشتری دارند. حتماً شرکت‌هایی را دیده‌اید که برای تبلیغات خود از تراکت و بنرهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند و اغلب مردم هم به آن تمایلی نشان نداده و آن‌را دور می‌اندازند. تولید و پخش تراکت با وجود هزینه‌ای که صرف آن می‌شود هیچ جذابیتی برای دیگران ندارد. امروزه تبلیغاتی مورد توجه قرار می‌گیرند که بتواند نظر مشتریان را جلب کرده باعث بهبود ارتباط با مشتری شود.

بیشتر بخوانیم: چگونه با هدایای تبلیغاتی خلاقانه مشتری جذب کنیم؟

برخی از مزایای «هدایای تبلیغاتی»

  • شناخت برند

مهم‌ترین هدف کسب و کارها شناخت برند خود به مشتریان است. استفاده از هدایای تبلیغاتی که از آرم و نشان شما در آن استفاده شده یک راه ساده برای شناساندن برند شما به مشتریان بالقوه و بالفعل است. با استفاده روزمره از هدیه تبلیغاتی شما، نام و نوع فعالیت شما برای همیشه در ذهن مشتری باقی می‌ماند.

  • هزینه پایین

اگر بودجه کمی برای بازاریابی و تبلیغات شرکت خود دارید، با هدایای تبلیغاتی علاوه بر صرف هزینه کم، بیشترین تأثیر و جذب مخاطب را خواهید داشت. تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و مطبوعاتی ضمن اینکه هزینه بسیار بیشتری دارند ولی به سرعت هم فراموش می‌شوند. ولی استفاده از هدایای تبلیغاتی با جذب مشتری وفادار نه تنها هزینه کمی دارد بلکه امکان بازگشت سرمایه را هم بالا می‌برد.

  • ایجاد حس مثبت در مشتریان

طبق تحقیقاتی که توسط موسسه BPMA در سال 2012 انجام شد، تأثیر هدایای تبلیغاتی بر روی ایجاد دیدگاه مثبت افراد، بیش از هفتاد درصد بوده است. بیشتر مردم اعلام کردند که علاوه بر شناختن برند، احساس خوشایندی از دریافت هدایای تبلیغاتی داشته‌اند و امکان تبدیل شدن آنها به مشتری بیشتر از سایر روش‌ها بوده است.

  • ماندگاری

طبق تحقیقات اکثر مشتریان به طور میانگین بسته به نوع هدیه، یک سال یا بیشتر هدایای تبلیغاتی را نگه می‌دارند. هدایای تبلیغاتی نه تنها روی دریافت کننده هدیه بلکه در ذهن هرکسی که در محیط کار یا هرجای دیگر که از این هدیه استفاده می‌شود و جلوی دید افراد هست نیز باقی می‌ماند.

  • تنوع

هدایای تبلیغاتی متنوع بوده و می‌توانید با توجه به نوع کسب و کار خود یکی از انها را انتخاب کنید. این هدایا شامل وسایلی هست که کاربرد زیادی دارد و همواره جلوی چشم مشتریان است و اغلب استفاده روزمره دارند. مثلاً اگر یک شرکت کامپیوتری یا مرتبط با فناوری ارتباطات دارید می‌توانید یک فلش مموری به مشتریان خود هدیه کنید. یا اگر مشتریان شما شرکت‌ها و ادارات هستند، ست‌های مدیریتی، خودکار و خودنویس، پوشه، سررسید و دفترچه یادداشت انتخاب خوبی برای شماست.

  • متفاوت بودن

در نمایشگاهی که همه رقیبان شما کارت ویزیت به مشتریان خود می‌دهند. شما می‌توانید در کنار کارت ویزیت از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید و با این خلاقیت، خود را از رقبا متمایز کرده و ذهن مشتریان را به سوی خود جلب کنید.

 

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  1     +   =   16  

مقالات

فلش مموری تبلیغاتی

شنبه 13 مرداد 1397

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

پنج شنبه 25 مرداد 1397

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب

دوشنبه 25 شهریور 1398

بیشتر >>

وبلاگ

اسپیکر های تبلیغاتی

چهارشنبه 19 اردیبشت 1397

بیشتر >>