به وبسایت ما خوش ‌آمدید!

هدایای تبلیغاتی خاص

  • 0 نظر
  • 1028 بازدید
  • دوشنبه 12 شهریور 1397

هدایای تبلیغاتی خاص
هدایای تبلیغاتی خاص
5 از 5 بوسیله 3 رای
بازاریابی و جذب مشتری با هدایای تبلیغاتی امکان پذیر است. نام تجاریتان را با هدیه کردن اجسام به یاد ماندنی و کاربردی در ذهن مشتریان حفظ نمایید. هدایای قابل حمل امروزه محبوبیت زیادی دارند. دوام هدایای تبلیغاتی از عواملی هستند برای مشتریان بسیار مهم میباشند.

هدایای تبلیغاتی خاص

ازگذشته تا به امروز یکی از راه های جذب مشتری در بازار ایران هدایای تبلیغاتی بوده است. این هدایا عمدتا توسط افرادی همچون کارفرمایان به کارکنان و یا مردم عادی داده می شده است. این هدایا به راحتی می توانند برای شما، برند و تولیداتتان بازاریابی خوبی را ایجاد نمایند. به عنوان مثال سر رسیدهایی که هدیه داده می شوند نمونه ای از این هدایا می باشند. این هدایا صرفا منحصر به سررسیدهای تبلیغاتی نمی شود و انواع زیادی را شامل می گردند.

  هدایای تبلیغاتی خاص -1

لیوان های تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلغاتی ارزان قیمت در کافی شاپ ها و سایر مکان هایی که افراد زیادی در آنها رفت و آمد می کنند لیوان هایی هستند که اشکال مختلفی بر روی آنان نقش بسته که به احتمال زیاد بارها آنها را دیده اید. این لیوان ها مانند یک تابلو بیلبورد سیار می باشند که به راحتی قابل حمل بوده و با تبلیغاتی که بر روی آنان وجود دارد به راحتی می توانند معرف برند شما باشند.

  لیوان های تبلیغاتی -1

ساعت های تبلیغاتی

ساعت هایی در منازل و جاهای مختلف وجود دارند که در وسط آن ها نقش ها و تبلیغاتی به تصویر کشیده شده است. این ساعت ها از نظر محل ها و هدایای تبلیغاتی جایگاه ویژه ای دارند. این هدایا طول عمر زیادی داشته و می توانند به عنوان هدیه ای مناسب که جنبه تبلیغی بسیار خوبی دارد در اختیار مردم و بازارهای هدف شغلی قرار داده شوند.

  ساعت های تبلیغاتی -1

کلاه های تبلیغاتی

بتازگی در بین کارفرمایان استفاده از کلاه های تبلیغاتی باب شده است. دنیای مد همواره یکی از محیط هایی بوده است که مورد توجه مردم قرار داشته و همواره از درآمد خوبی برای تاجران برخودار می باشد. یکی از بهترین و کارآمدترین محصولات تبلیغاتی، این کلاه ها می باشند. این کلاه ها مانند یک پوشاک مد روز می توانند مورد استفاده قرار گرفته شوند.

این هدایای تبلیغاتی سبب می شوند که هر فرد مانند یک مدیر فروش محصول تبلیغاتی برای شرکت و واحد تجاری شما عمل کند. با این کار می توانید با هزینه ای بسیار کم، تبلیغاتی با بهره وری بسیار بالا بدست آورید.

آفتابگیرهای تبلیغاتی

آفتابگیرهای خودروها یکی دیگر از بهترین هدایای تبلیغاتی می باشند. این هدایا بسیار مورد توجه رانندگان می باشند. شما می توانید با هزینه ای بسیار کم این هدایای تبلیغاتی را سفارش دهید. به وبژه در فصل تابستان که رانندگان خودروها از آفتابگیرها استفاده می کنند می توان از آنها به عنوان کاتالوگ های تبلیغاتی برای معرفی برند خود استفاده نمایید. این هدیه می تواند یک تابلو تبلیغاتی مناسب برای برند شما باشد.

خودکارهای تبلیغاتی

آموزشگاه ها و سایر واحدهای تجاری توجه زیادی به خودکارهای تبلیغاتی داشته اند. در ایران کمتر کسی وجود دارد که تا بحال از این خودکارها استفاده نکرده باشد. اگرچه این محصولات فقط بصورت فردی، تبلیغات برند واحد تجاری را انجام می دهند اما به دلیل هزینه بسیار پایین نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی از محبوبیت بسیاری در میان شرکت های تبلیغاتی برخوردار هستند.

  خودکارهای تبلیغاتی -1

کتاب های نفیس

شما می توانید با هدیه دادن کتاب های نفیس به مشتریان خود یک تبلیغ دائمی را برای برند تجاری خود ایجاد نمایید. این کتاب ها طولانی ترین عمر را در بین هدایای تبلیغاتی دارند که باعث می شود برای شرکت هایی که دوره فعالیت طولانی دارند کاملا مناسب باشند.

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  30     +     17   =