هدایای تبلیغاتی | آرتین گیفت ارائه دهنده هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت با مشاوره رایگان برای توسعه برندینگ انواع کسب و کار ها.
10 برند برتر ایالت متحده آمریکا از نظر تبلیغات

هدایای تبلیغاتی | 10 برند برتر ایالت متحده آمریکا از نظر تبلیغات

امروز، ما به ده نفر از بزرگترین آگهی کنندگان در ایالات متحده نگاه می کنیم. این اطلاعات در ژوئن 2018 منتشر شده و هزینه های سال 2017 را خلاصه می کنه.

هدایای تبلیغاتی دیجیتال | آرتین گیفت مشاوره امور هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

امروز میخوام ی سری از برندهای برتر ایالات متحده رو از نظر تبلیغاتشون براتون بیان کنم. که چه کارایی میکنن؟ دلایل موفقیتشون برای چیه؟

بحث جذابیه حتما با من باشین...

به نظرتون کدوم یکی از برند های ایالات متحده بیشترین هزینه تبلیغات رو دارن؟

به نظرتون کدوم یکی از برند های ایالات متحده بیشترین هزینه تبلیغات رو دارن؟تا الان فکر کردین که برند های اصلی تو تبلیغات چه مقدار هزینه می کنن؟
بودجه بازاریابی شما ممکنه برای نام تجاری شما زیاد باشه، اما مسئله اینه که حتی به کم خرج ترین ماه تبلیغات شرکت های بزرگترین شرکت های ایالات متحده، که هر ساله میلیاردها دلار خرج می کنن، نزدیک نیستخیلی از بزرگترین مصرف کنندگان واضحن، اما بعضی از اونها ممکنه شما را متعجب کنه.امروز، ما به ده نفر از بزرگترین آگهی کنندگان در ایالات متحده نگاه می کنیم. این اطلاعات در ژوئن 2018 منتشر شده و هزینه های سال 2017 را خلاصه می کنه. 

هدایای تبلیغاتی دیجیتال | سامسونگ الکترونیک - 2.41 میلیارد دلار

  10 برند برتر ایالت متحده آمریکا از نظر تبلیغات

سامسونگ یک نام تجاری بزرگه که محصولات مانند تلفن، تلویزیون و خیلی دیگه از الکترونیک رو تولید می کنه. سامسونگ این بودجه رو برای تبلیغات تو تعدادی از کانالها صرف کرد، که خیلی از اونا بر روی کمپین حمایت از تلفن گلکسی اس 8 تمرکز کرده بودن.در حالی که سامسونگ در ایالات متحده 2،41 میلیارد دلار هزینه کرده، اونا همچنین تبلیغات بسیار موفق رو تو سراسر جهان انجام دادن. سامسونگ دربخشی از هند حتی یک رتبه رویایی از گستردگی تبلیغات ثبت کرد و در یوتیوب به نمایش گذاشت
تبلیغات ویدئویی خودشو تو این کمپین واقعا برجسته کرد. سامسونگ تو یکی از تیلیغات خودش برنده جایزه خلاقیت شد؛ در این تبلیغات در گوشی گلکسی با استفاده از یک برنامه شبیه ساز پرواز به یک شتر مرغ پرواز رو آموزش دادن و شتر مرغ قادر به پرواز شد.با وجود اینکه شرکت سامسونگ در کره جنوبی اداره میشه اما سامسونگ توانسته 10 درصد سهم بازار را در ایالات متحده آمریکا به خودش اختصاص بده.

هدایای تبلیغاتی  | شرکت آلفابت | 2.41 میلیارد دلار


آلفا بت یک هلدینگ مستقر در کالیفرنیا آمریکاست که به چند زیر مجموعه گوگل، گوگل مپس، یوتیوب، اندروید و ..... تقسیم میشه.گوگل بیشترین هزینه تبلیغات رو تو شرکت آلفا بت به خودش اختصاص داده. در حالی که اکثر مردم می دونن که تبلیغات گوگل یکی از بزرگترین شبکه های تبلیغاتی در جهانه، اکثر مردم متوجه نمی شن که گوگل نیز از طریق کانال های دیگر میلیاردها دلار تبلیغ می کنه.بخش عمده ای از این بودجه به مجموعه گسترده ای از آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی گوگل، از جمله آگهی های تبلیغاتی برای جستجوی گوگل، تلفن پیکسل، فروشگاه Google Play و YouTube پرداخت.فراتر از این، برنامه های تجاری هم وجود داره که Google تو اون ها، از جمله Google Cloud و G Suite، وجود داره.در مجموع، این تبلیغات آلفا بت یکی از تنها دو شرکت اینترنتی در این فهرست را تشکیل می ده.

هدایای تبلیغاتی  | ارتباطات چارتر - 2.42 میلیارد دلار


چارتر شرکتیه که تحت نام Spectrum نامگذاری شده.البته این یکی دیگر از شرکت هاییه که اکثر درآمد خودشونو از تبلیغات، مثل گوگل تولید می کنه. با این حال، این جریان درآمد واقعا کم شده. بخش عمده ای از پول برای تبلیغ برند اسپکتروم خودش بود.
بعد از خرید شبکه روشنایی خانه وکابل های هشدار دهنده زمان، اونا به شدت در تلاشهای بازاریابی تو بازارهایی که قبلا با شرکت ها آشنا بودن قبل از ادغام سرمایه گذاری کردن.در حالی که چارتر قطعا یکی از بزرگترین هلدینگ هاست، آنها همچنان در برابر رقبا AT & T و Comcast از نظر هزینه تبلیغات در ایالات متحده برتری دارن.

هدایای تبلیغاتی  |  شرکت فورد موتور - 2.45 میلیارد دلار


همان شرکت خودروییه که در سال 1903 توسط هنری فورد تاسیس شده، همچنان قوی و با تبلیغاته. در حالی که فورد، نام تجاریه که اتومبیل و کامیون تولید می کنه، همچنین مالک برند لینکلنه. فورد ترویج برند های خودشو به شدت از طریق رسانه های سنتی و دیجیتال، با هزینه های عظیمی در نقاط تلویزیون، تبلیغات بنر، نمایش مجله و انواع دیگر رسانه ها رو تبلیغ می کنه.در سال 2018، این اطلاعات مربوط به هزینه های تبلیغاتی منتشر شد، فورد همچنین یک کراوات تجاری برای نگهبانان این مجموعه به نام «نگهبان کهکشانم» قرار داد.

هدایای تبلیغاتی  | ارتباطات Verizon – 2.64 میلیارد دلار


بله، همان ورایزون شما یا کسی که می شناسید، برای برنامه تلفن همراه خود داره. اگه هنوز متوجه نشده باشین، شرکت های ارتباطات راه دور برتر در بخش تبلیغات تسلط دارن.در حالی که Verizon در رتبه ششم در کل هزینه قرار می گیره، آنها رتبه 3 رو تو هزینه های تبلیغات تلویزیون می کنن.تبلیغات در برابر رقبای عمده مثل Sprint و AT & T، Verizon نیاز به صرف مقدار زیادی از پول در این صنعت رقابتی دارن ورایزون نیز از اعتماد مشتریان در سال 2018 به علت اتفاق ناشی از خطای انسانی به طور تصادفی اطلاعات عمومی شش میلیون مشتری رو از دست داد.

هدایای تبلیغاتی  | General Motors 


جنرال موتورز بزرگترین تولید کننده خودرو در آمریکااس. جنرال موتورز مخارج زیادی در تبلیغات داره - به طور میانگین 10 دلار برای هر آمریکایی. البته GM صاحب برندایی مثل GMC، Buick، Cadillac و Chevrolet هست. با یک هچنین مجموعه ای از علامت های تجاری، GM تعداد زیادی از مبارزات در حال اجرا در هر زمان خاصه.یکی از محبوب ترین در محافل های تبلیغاتی، "Unbranded" TV برای Chevy Malibu بود که جنرال موتور برنده جایزه ی برترین تبلیغات صنعتی در سال جدید شد.تا جایی که جنرال موتورز فقط لگو و نام مدل اتومبیل رو تبلیغ میکرد و هیچ تصویری از خودرو نمایش نمیداد، چون میخواست اعلام کنه که مردم به تولیدات و برند ش اعتماد کامل و حتی اعتقاد دارن و این لگو حتما خودروای لوکس رو عرضه میکنه والبته حس کنج کاوی مشتریان رو هم جلب میکرد.

هدایای تبلیغاتی  |  آمازون - 3.38 میلیارد دلار

پس از آلفابت/ گوگل، آمازون تنها شرکت فناوری دیگه ای هست که تو لیست بیشترین هزینه تبلیغات قرار داره. مخارج زیادی وجود داره، چون اونا تو طول فصل تعطیلات هزینه زیادی برای تیلیغات میکنن، اما شگفت آور اینه که بزرگترین رقبای خرده فروشی آمازون مانند Walmart، Kroger، Costco و Target در این لیست نیستن.آمازون به احتمال زیاد نیازی به تبلیغات وبسایت خودش نداره چون مردم در واقع بر اساس تحقیقات 2018 بیشتر برای جستجوی یک محصول از آمازون استفاده میکنن تا از گوگل.اما آمازون هزینه های تبلیغاتی محصولات و خدمات جدید خودشو مثل Prime Video و Amazon Echoپرداخت میکنه و همچنین در زمان اوج خرید مثل جمعه سیاه از چند روز قبل تبلیغات داره.

هدایای تبلیغاتی  |  AT & T-3.52 میلیارد دلار


ارتباطات مخابراتی یک صنعت بی نظیره. AT & T بدون استثناء، میلیاردها دلار تبلیغات برای تلفن، کابل و برنامه های اینترنتی خود را اجرا می کنه. بخش بزرگی ازهزینه تبلیغات AT & T در تلویزیونه هر چند آنها مقدار زیادی رو تو چاپ و دیجیتال اختصاص می دن.AT & T نمی ترسه که پول رو در زمان پخش نخستین تلویزیون صرف کنه. در سال 2018، اونا تو طول مسابقات استاد مسابقات آزاد شدن.در همون سال، تعداد کمی از تبلیغات رو با همکاری ستاره مارک وهلبرگ منتشر کردن. قرارداد با Wahlberg گزارش داد که معامله در محدوده 10 میلیون دلاره.

هدایای تبلیغاتی  | Procter & Gamble - 4.39 میلیارد دلار


اگه مدت هاست که بازاریابی می کنین، احتمالا با نام Procter & Gamble آشنا هستین، گرچه اکثر مصرف کنندگان اونو ندارن.P & G دارای بیش از 60 مارک خانواده و مراقبت از شخصیه، از جمله Charmin، Crest، Dawn، Downy، Febreze، Gillette، Pampers و Tide.در حالی که P & G در تبلیغات دیجیتال، چاپ و نشر کار می کننه، بودجه دیجیتالیشان رو با 200 میلیون دلار در مقایسه با سال گذشته کاهش دادن.دلایل این کاهش ناشی از نتایج نشون می ده P & G به طور موثر از طریق تبلیغات دیجیتال به بازار هدف خود دسترسی پیدا نمی کنه.با این حال، این هزینه کل تبلیغات خودشو کاهش نمی ده. اونا به سادگی این وجوه رو به کانال های موثر تر، از جمله تلویزیون، رادیو و تجارت الکترونیک مجددا اختصاص می دن.P & G به عنوان یک شرکت بزرگ تجاری و تبلیغاتی نام تجاری، قراردادهای بزرگ و مهم با سازمان های بزرگ، از جمله کمیته بین المللی المپیک، داره.در سال 2017، P & G بعضی از تبلیغات جنجالی اما بسیار محبوب رو منتشر کرد، از جمله نقطه بحث نژادی "The Talk" که ویروسی بود و موجب تولید میلیون ها نمای دید در YouTube شد.

هدایای تبلیغاتی  |  Comcast Corp -5.75 میلیارد دلار


در نهایت، در بالای لیست Comcast، با 30٪ سرب در جای دومه. یکی از دلایل این امر اینه که Comcast دارای تعداد زیادی علامت تجاریه.آنها دارای کابل Xfinity هستن و تعدادی از تبلیغات Comcast بر روی محصولات xFi خود از طریق Xfinity تمرکز کرده و مزایای خود را نسبت به فای معمولی به دست میارن.اونا همچنین مالکیت شرکت های رسانه ای بزرگ مانند NBC، Telemundo، E! و شبکه ای از ایالات متحده را حفظ می کنن.علاوه بر این کانال های تلویزیونی، Comcast مالک استودیوی فیلم Universal Pictures است.این بودجه تبلیغاتی شامل ارتقاء فیلمهای برتر سال 2018 مثل بیرون آمدن، مومیایی، سرنوشت خشمگین، نفرت انگیز من 3 و قله کامل 3 هست.و در نهایت، اونا پارک های جهانی رو در اختیار دارن، با مجموعه ای از آگهی های تبلیغاتی جهانی و جزایر ماجراجویی پارک ها و استراحتگاه ها در اورلاندو، فلوریدا.

نتیجه
احتمالا، شرکت های غول پیکر در پشت این آگهی های تبلیغاتی 10 رقمی در هر کجای دنیا نزدیک به اندازه کسب و کار شما نیستن. اما هنوز هم می تونین از صنایع عمده یاد بگیرین.شما میتونین فعالیت های تبلیغاتی این شرکت ها رو تجزیه و تحلیل کنین و ببینن از چه راه هایی مشتری های خودشونو جذب میکنن و برای چه تبلیغاتی بیشتر و برای کدومشون کمتر هزینه میکنن.با مطالعه منابع مالی تبلیغات، می تونین برای بهبود استراتژی بازاریابی و برنامه های تبلیغاتی خود تصمیم بگیرین.در این رابطه میخوام شرکت آرتین گیفت رو به شما در ایران معرفی کنم که سالهای زیادی در زمینه تبلیغات ، هدایای تبلیغاتی ارزون قیمت و ارائه فلش مموری های تبلیغاتی و محصولات دیگر تبلیغاتی فعالیت داره و به شما در داشتن تبلیغات موثر و ارزون و به صرفه کمک میکنه، این شرکت با داشتن مشاوران تبلیغاتی سعی داره تا شما که سرمایه زیادی برای تبلیغات ندارین رو در جهت درست بازاریابی و جذب مشتری یاری کنه.
چالش
چه چیزی از بودجه های تبلیغاتی این برند های غول پیکر یاد گرفتین؟

 

دسته‌بندی مطالب وبلاگ

برچسب‌ها