کابل شارژ همراه تبلیغاتی -1

کابل شارژر همراه تبلیغاتی کد c-009

کابل شارژر تبلیغاتی قابل حمل و سبک آرتین گیفت در دسته بندی هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت قرار گرفته است از مزایای این کابل می توان به پشتیبانی از انتقال اطلاعات در دو نوع دستگاه آندروید و آی او اس (ios) که دغدغه ی بسیاری از افراد می باشد همچنین این کابل دارای پوششی چرمی بوده که ظاهری زیبا به خود گرفته است.

کابل شارژر همراه تبلیغاتی

یکی از دغدغه هایی که همه افراد در مورد یک کابل شارژر با آن مواجهه هستند آسیب دیدن این کابل در اثر کش آمدن یا کندن از آدابتور که اگر این کابل شارژر پوشش مناسبی نداشته باشد باعث پارگی و در نهایت دیگر قابل استفاده قرار نمیگیرد پس چاره چیست؟

استفاده کردن از چند راه حل میتواند به ما کمک کند اول اینکه در انتخاب یک کابل شارژر مناسب دقت کنیم کابلی که دارای پوششی ضخیم و  یک محافظ باشد مانند کابلی که در شکل میبینید ، که با طراحی زیبا و پوششی ضخیم باعث افزایش دوام این سیم شده است.در مرحله ی بعد وقتی یک کابل مقاوم انتخاب کردید باید در استفاده از آن کوشا باشید تا از پارگی و اتصالی کردن دو سر این کابل جلوگیری کنیم این کابل شارژ ها می تواند هدایای تبلیغاتی مناسبی باشد.

مناسب جهت شارژ یا انتقال اطلاعات در دونوع (apple) (android) - برای حداقل تعداد سفارش تعداد : 100 عدد - قیمت هر کابل شارژر 21000 تومان

دسته‌بندی مطالب وبلاگ

برچسب‌ها