فلش مموری تبلیغاتی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی برای ماندگار شدن در ذهن مشتریان خود می باشد. آرتین گیفت ارائه دهنده ارزان ترین فلش مموری های تبلیغاتی گارانتی معتبر میباشد
فلش مموری تبلیغاتی رنگی -2

فلش مموری تبلیغاتی | خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

اگرمی خواهید یک فلش مموری تبلیغاتی را بخرید، قطعا موضوعی که ذهنتان را درگیر خودش می کند این است که می گویید چگونه یک فلش از بین این همه

 

در ادامه با ما همراه باشید تا یکسری نکات درباره این هدیه تبلیغاتی خاص و ویژگی هایی که دارد بیشتر صحبت کنیم، به شما این اطمینان را خواهیم داد که اگر به نکات گفته شده دقت لازم را داشته باشید و طبق آن پیش روید خرید خوبی را خواهید داشت.

 

فلش مموری تبلیغاتی | کدام نوع بهتر است

با توجه به اینکه فلش مموری تبلیغاتی در دسته هدایای تبلیغاتی جدید قرار می گیرد باید گزینه ای را انتخاب کنید  که با خواسته های شما نهایت تطابق را داشته باشد مانند شکل ظاهری، میزان استحکام بدنه فلش، رنگ و بسیاری از موارد دیگر که در خرید تاثیر بسزایی دارند اما به طور کلی مسائل مهم تراز رنگ آن وجود دارد که به شرح ذیل می باشند.

 

فلش مموری تبلیغاتی | میزان اهمیت ظرفیت 

شاید فکر می کنید میزان ظرفیت فلش مموری به عنوان یک گیفت تبلیغاتی در هنگام خرید چیزی است که همه به آن توجه می کنند و قابل فراموش شدن نیست، اما در واقع خیلی از مواقع پیش می آید که افراد پس از گذشت چند روز به این فکر می کنند که چرا فلشی با ظرفیت بالا برای هدیه دادن انتخاب نکرده اند، دلیل به وجود آمدن این تفکر دیدگاه غلط افراد نسبت به ظرفیت مورد نیاز هنگام خرید فلش است.

بد نیست بدانید که در حال حاضر ظرفیت های 32 و 64 گیگ از محبوبیت بالایی میان افراد یک جامعه برخوردار است و برای تهیه هدایای تبلیغاتی مانند فلش بهتر است این نکته را در نظر بگیرید، فلش ها ظرفیت های متفاوتی اعم از 1 گیگابایت 2 گیگابایت تا 2 ترابایت دارند.

 

فلش مموری تبلیغاتی | سرعت انتقال 

بسیاری از افراد به فلش مموری تبلیغاتی به عنوان یک مخزن متحرک برای انتقال داده های خود نگاه می کنند و چندان اهمیتی ندارد که سرعت خواندن یا نوشتن برروی آن چقدر است هنگام تهیه هدیه تبلیغاتی مانند فلش  توجه داشته باشید فردی که می خواهید هدیه را به او بدهید از چه دیدگاهی به فلش نگاه می کند زیرا سرعت انتقال با قیمت فلش یک رابطه مستقیم دارد.

اگر برای آن فردی که گیفت تبلیغاتی در نظر گرفته اید زیاد سرعت انتقال اهمیت ندارد توصیه می کنیم فلش مموری را انتخاب کنید که سرعت انتقال داده کمتری داشته باشد همین موضوع سبب می شود هزینه کمتری در قبال خرید فلش پرداخت کنید، البته این نکته باعث خریدن یک فلش بی کیفیت نمی شود، تنها موضوع برسر انتقال اطلاعات است.

اما اگر می خواهید آن را در قالب یک ست مدیریتی تبلیغاتی به مدیر عامل شرکت همکار و یا دیگر سازمان های بزرگ هدیه دهید بهتر است فلشی را انتخاب کنید که سرعت انتقال داده هایش بالا باشد زیرا معمولا اینگونه افراد زمان برایشان اهمیت ویژه ای دارد ودوست ندارند هنگام انتقال داده ها وقت زیادی صرف کنند علاوه براین باعث می شود نام برند تجاری شما در ذهن مدیران ماندگار و کسب و کار شما بیش از پیش رونق یابد.

 

  فلش مموری تبلیغاتی بند دار -1

 

فلش مموری تبلیغاتی | اهمیت طراحی بدنه فلش، رنگ بندی و میزان استحکام آن 

 شاید از نظر شما که می خواهید هدیه ای برای تبلیغات تهیه کنید نوع فلش از لحاظ رنگ و استحکام اهمیت خاصی نداشته باشد اما قطعا اندازه آن و استحکام و همچنین رنگ این وسیله برای بسیاری از افرادی که هدیه می گیرند اهمیت ویژه ای دارد و اگر می خواهید تبلیغات کسب و کار خود را به نحو احسن انجام دهید بایستی نظر تمامی افراد در رده های سنی مختلف را در نظر بگیرید.

بد نیست بدانید که مقاومت بدنه فلش تنها وابسته به جنس بدنه آن نیست، گاهی اوقات پیش آمده فلش به طور کامل شکسته و تمامی اطلاعات ذخیره شده درون آن نابود و از بین رفته، توصیه می کنیم هنگام خرید فلش مموری برای تبلیغات برند تجاری و کسب و کار خود فلش های فلزی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا عمری طولانی خواهد داشت و پس از گذشت سال ها نام برند شما در ذهن افرادی که هدیه را گرفته اند پاک نخواهد شد.

 

 

دسته‌بندی مطالب وبلاگ

برچسب‌ها