هدایای تبلیغاتی یادگاری -1

هدایای تبلیغاتی یادگاری

تعریف کاربردهای هدایای تبلیغاتی یادگاری برای کمک به انتخاب هوشمندانه جهت به خاطر سپردن شما و آرم تجاریتان توسط مشتریان میباشد که با توجه به نوع خدمات شما انواع مختلفی از هدایا وجود دارد.

تعریف هدایای تبلیغاتی یادگاری

در واقع يك روش نوین تبليغاتی برای تشکر و قدردانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما هدايای تبليغاتی می باشد. این هدایا يادگاري های كاربردی هستند كه نام ، نشان ، آرم تجاری ، محصولات و خدمات شما را به شکل کاملا هوشمندانه ای در ذهن مشتريان حك مي نماید.

چگونگی انتخاب هدایای مناسب

نکته ی مهمی که باید حتما به آن توجه داشت انتخاب صحيح نوع این هدایا و به كارگيری خلاقانه در انتخاب یا طراحي آنها و مرتبط بودن آن با محصولات و خدمات شما میباشد که اهميت بسيار بالايی دارد زیرا بسياري از مشتریان از هدايای تبليغاتی شما استفاده می نمایند بنابراین این هدایا باید خلاق باشند تا مخاطب را به هيجان آورده و باعث خشنودی مخاطب و پيدا شدن نگرشی مثبت نسبت به تبليغات كننده در مشتری گردد.

  تعریف هدایای تبلیغاتی یادگاری -1

کاربردهای این هدایا

آگهي های چاپي و الكترونيكي مواردی هستندکه مشتريان اكثرا آنها را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی اگر کوچک هم باشد اگر که اطلاعات تماس شما روي آن درج شود ميتوانيد ارتباطتان را با مخاطب خود نزديك و مستقيم و ماندگارتر نمایید. شركت هايی كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی می دهند در مقايسه با شركت هايی كه هديه نمي دهند شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان آنها 2 برابر خواهدشد.

هدایای تبلیغاتی

  • مطرح شدن بیشتر برند
  • باصرف هزینه کمتر کاربری بیشتری داشته باشید
  • جایگزین به یاد ماندنی برای کارتهای تجاری
  • بطور مداوم در معرض دید خواهد بود
  • پیشرفت در بازاریابی 

  کاربردهای این هدایا -1

انواع هدایای تبلیغاتی

امروزه هدایای تبلیغاتی پر استفاده شامل پاور بانک، فلش، اسپیکر، بلوتوث، فلاسک، ماگ، ساعت، جعبه ابزار ، ساک دستی، ست مدیریتی و سالنامه و یا سررسید و تقویم و... هستند. سررسید و ساعت هدایای تبلیغاتی مناسب فروشگاه ها و مغازه های معتبر است که بیشتر به مشتریان ثابت تقدیم میگردد تا با اینکار شما را به یاد داشته باشند. حداکثر زمان استفاده ی این هدایا سه سال میباشد. کیف های دستی مناسب تقدیر و تشکر و همایش ها و جشنواره ها هستند. 

فلش ها در دو نوع معمولی و سفارشی جهت هدیه به مشتریان قابل سفارش هستند. فلش های معمولی مانند همه ی فلش مموری های موجود در بازار است که اطلاعات شرکت روی آن حک شده و در قالب های خاص به شکل لوگوی شما تهیه میشود. عمر استفاده از فلشها به شرطی که با کیفیت و حافظه ی خوب باشد، طولانی مدت است و هدیه ای ماندگار میباشد.

   انواع هدایای تبلیغاتی -1

تاریخچه هدایای تبلیغاتی یادگاری

دکمه های یادبود اولین محصولات تبلیغاتی در ایالت متحده در زمان برگزاری انتخابات ژورنال واشنگتون سال ۱۷۸۹ بوده اند. در اوایل قرن نوزدهم، تقویم های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گرفت اما هیچ سازمانی برای ایجاد و توزیع اقلام تبلیغاتی آن موجود نبود.

  تاریخچه هدایای تبلیغاتی یادگاری -1

دسته‌بندی مطالب وبلاگ

برچسب‌ها