هدایای تبلیغاتی لاکچری -1

هدایای تبلیغاتی لاکچری

هدایای تبلیغاتی لاکچری صرفا به واسطه ی هزینه ای که بابت آن پرداخت شده شناخته نخواهد شد بلکه پیامی است که به واسطه آن به مخاطب خاص خود خواهیم داد: “همیشه ما را به خاطر بسپار”. هدیه ای خاص می باشد که در دسترس عموم افراد جامعه نباشد، نوآورانه باشد و استفاده از آن به افراد احساسات ویژه ای چون حس شادابی و سلامتی القا کند و در میان این احساسات خوب، شما را به یاد بیاورند.

هدایای تبلیغاتی لاکچری 

همواره در مناسبت های مختلف نظیر روزپدر ، روز مادر ، هدایای سال نو و نیز در سالروز تولد عزیزانتان این که چه چیزی را به عنوان عیدی و هدیه تولد به آنها هدیه کنید که هم کاربردی و هم ارزشمند باشد وقت زیادی از شما خواهد گرفت. شرکت های معتبر با اهداف متفاوتی اقدام به تولید و توزیع هدایای تبلیغاتی میکنند. این اهداف هر کدام دارای تعریفی مشخص هستند.از دیدگاه علم برندینگ و تبلیغات، این هدایا حاوی پیام هایی با اهدافی مشخص از سوی توزیع کننده است، مخصوصا زمانی که مخاطب برای ما جزو افراد خاص و مهم باشد و میبایست این افراد را از جنبه های متفاوت زیر بررسی نمود:

 • جایگاه اجتماعی
 • موقعیت سازمانی
 • نوع صنعت
 • افراد در ارتباط
 • سطح آگاهی و دانش
 • ویژگی های شخصیتی و روانشناسی
 • علایق فردی
 • و …

همان گونه که مشاهده می کنید، انتخاب هدایای تبلیغاتی لاکچری، نیازمند ابزارهای مناسب می باشد و این ابزارها معمولا پرهزینه و چالش برانگیز می باشند. لذا اکثر سازمانها ترجیح میدهند به جای صرف هزینه های تحقیقاتی و زمانی جهت این مسئله، از روش های سلیقه ای استفاده کنند که نتیجه این روش هزینه های گزاف و اثر بخشی کم را در برخواهد داشت.

  هدایای تبلیغاتی لاکچری -1

اما ویژگی یک هدیه تبلیغاتی لاکچری چیست؟

نکته حایز اهمیت این است که این هدایا به واسطه ی هزینه ای که بابت آن پرداخت شده شناخته نخواهد شد. فرض کنید نتیجه تحقیقات شما بیان می کند که پیامی که باید منتقل شود عبارتست از:
همیشه ما را به خاطر بسپاراکنون موقع انتخاب ابزار مناسب تبلیغات یا به عبارتی کانال انتقال پیام مناسب و مفید می باشد. فرض کنیم که با توجه به پارامترهای انتخاب ابزار به این نتیجه رسیده ایم که ما به عنوان یک سازمان فاخر، نیازمند ابزار “هدیه تبلیغاتی لاکچری” می باشیم.گام بعدی تحلیل مخاطب می باشد. اگر به لیست طبقه بندی هدایای تبلیغاتی مراجعه نمایید با عناوینی چون هدایای تبلیغاتی مدیریتی، هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت، هدایای تبلیغاتی لاکچری و… رو به رو می شوید. در واقع این طبقه از هدایا قرار است با ارائه شدن به افراد خاصی، هدف غائی انتقال پیام “همیشه ما را به خاطر بسپار” را منتقل کند.

 هدایای تبلیغاتی لاکچری -1

چه هدیه ای مناسب است؟

با کمی جستجو در اینترنت خواهید توانست انواع پیشنهادات کمپانی های گوناگون تبلیغاتی را مشاهده کنید. ولی قبل از این که خصوصیت های افراد مورد نظر شما تحلیل نشود، نمیتوان آنها را به سادگی هدف قرار داد. فرض کنید ما فردی تحصیلکرده با پوزیشن سازمانی مدیریتی و بازه سنی مشخصی را برگزیدیم که جرو نسلی میباشد که با تکنولوژی های روز آشنا می باشد. لازم است بدانیم برنامه روزانه این مدیر خاص چه می باشد؟ چه ابزار هایی را مورد استفاده قرار می دهد؟ ارزش های مشترک این افراد چیست ؟ چه لوازمی به آنها حس یک تجربه خوب را القا می دهد؟ چگونه می شود ذهن آن ها را روزانه درگیر کرد تا هر روز ما را به خاطر بیاورند؟باید دید این درگیری ذهنی آنها با شما باید آگاهانه باشد یا ناخودآگاه و نیز روشهای ارائه این هدایا به آنها، مسائلی چون بسته بندی، ذکر و یا عدم ذکر متن های تبلیغاتی، تکراری بودن و یا نبودن هدایا برای آنها، در دسترس پذیر بودن این هدایای برای عوام جامعه، و یا القا حس پیشرو بودن در تکنولوژی های جدید و… خود داستان های مربوط به خودش دارد.

 هدایای تبلیغاتی لاکچری -1

انتخاب هدیه تبلیغاتی لاکچری

پس انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خاص کاملا علمی و چالش برانگیز می باشد و نیاز به تحلیل و بررسی های متخصصین و مشاورین مربوطه در این صنعت را دارد.
اگر شما برای مدیران، پزشکان، متخصصین و افراد خاص، حساس و ویژه به دنبال هدیه تبلیغاتی ارزان ولی خاصی می باشید که در دسترس عموم افراد جامعه نباشد، نوآورانه باشد و استفاده از آن به افراد احساسات ویژه ای چون حس شادابی و سلامتی القا کند و در نهایت، در میان این احساسات خوب، شما را به یاد بیاورند.وسیله ای که طول عمر کوتاهی مانند سالنامه های تبلیغاتی یا سایر وسایل مرسوم نداشته باشد بلکه کاربردی و مفید باشد و به راحتی ذهن آگاه و ناخودآگاه آن ها درگیر کرده و در یک کلام جزو هدایای تبلیغاتی منحصر به فرد باشد، ما به شما هدایای تبلیغاتی لاکچری ارتین گیفت را پیشنهاد می دهیم.

 هدایای تبلیغاتی لاکچری -1

چه کسانی برای گرفتن هدایای لاکچری بهترین گزینه هستند؟

در ابتدای این مقاله ذکر کردیم که هدایای تبلیغاتی لاکچری معمولا به برخی افراد خاص و منحصر به فرد هدیه داده می‌شوند و شاید پیاده کردن اصول تبلیغات پارتیزانی و یا تبلیغات غیرمستقیم و هدفمند فصلی با این هدایای تبلیغاتی چندان همخوانی نداشته باشد. وقتی که صحبت از این جور هدایا می‌شود، یعنی شما یک هدیه خاص و منحصر به فرد را در مد نظر دارید که قیمتی خاص و منحصر به فرد برای آن پرداخت می کنید و آن را به فرد خاص و منحصر به فرد می‌دهید.بنابراین استفاده از این هدایا در برنامه‌های کلان شاید توجیه چندانی نداشته باشد و در میان افرادی که کاندید گرفتن چنین هدایایی هستند، باید به دنبال برخی افراد خاص بگردیم.

 هدایای تبلیغاتی لاکچری -1

دسته‌بندی مطالب وبلاگ

برچسب‌ها