لیوان -1

چرا از هدایای تبلیغاتی استفاده میکنیم؟

هدایای تبلیغاتی یکی از مؤثرترین روش ها برای معرفی و شناساندن محصول به مشتری میباشد . هرچه کیفیت و ماندگاری این هدایا بیشتر باشد و مشتری بتواند به صورت مداوم از آن استفاده کند تاثیر این هدایا در تبلیغات بیشتر خواهد بود .

چرا از هدایای تبلیغاتی استفاده میکنیم؟

همه ما میدانیم که هدیه دادن تاثیر فوق العاده ای بر بهبود روابط  شخصی و ایجاد رابطه صمیمانه بین هدیه دهنده و هدیه گیرنده دارد . هدایای تبلیغاتی نیز با همین هدف طراحی میشود پس بی شک استفاده از هدایای تبلیغاتی میتواند یکی از بهترین راه کارها برای جلب توجه مشتری و به خاطر سپردن خدمات یا محصول ارائه شده باشد . اگر میخواهید کسب و کارتان دوام داشته و رونق پیدا کند باید از تبلیغات بهره بگیرید در غیر اینصورت کار یا خدمات شما برای جامعه ناشناخته خواهد بود و نباید انتظار رونق در کسب و کارتان را داشته باشید . همه ما میدانیم اکثر مشتریان به آگهی های چاپی و تبلیغاتی شرکت ها توجه چندانی ندارند یا حداقل این تبلیغات چاپی را نگه نمیدارند ولی اگر  یک هدیه تبلیغاتی مناسب توسط شرکتها به مشتری ارائه شود به طوری که در اکثر مواقع در دید وی باشد ، شرکت مورد نظر در ذهن مشتری ماندگار می شود .

 

  هدیه تبلیغاتی -1

هدایای تبلیغاتی چیست؟

هدایای تبلیغاتی میتواند هرچیزی باشد ، از کوچک ترین هدایا گرفته تا گران قیمت ترین آنها . مهم  دیده شدن و ماندگار شدن آنهاست . بنابراین میتوان گفت هدف ما از دادن هدایای تبلیغاتی ماندگار شدن محصول یا خدماتمان در ذهن مشتری است به طوری که بعدها نیز مورد توجه آنها باشیم تا مجدد از محصولات و خدمات ما استفاده کنند . روی هدایای تبلیغاتی ، مشخصاتی از شرکت ، شماره تماس و... ذکر میشود تا مشتری در هر زمان که اراده کرد بتواند به راحتی با شرکت ارتباط برقرار کند .

 

  هدایای تبلیغاتی  -1

رایج ترین هدایای تبلیغاتی

همانطور که گفته شد هر چیزی را میتوانیم به عنوان هدیه به مشتری ارائه دهیم . البته باید توجه داشته باشیم که این هدیه ارزش نگه داشته شدم توسط مشتری را داشته باشد و مورد استفاده وی قرار گیرد . بهتر است بدانیم صرف هزینه بیشتر ، قطعا در موفقیت هدایا در تبلیغات مؤثر خواهد بود و بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

جهت مشاهده ی بیشتر هدایای تبلیغاتی در این قسمت کلیک کنید .

رایج ترین این هدایا :

  • جاسوئیچی 
  • خودکار 
  • روان نویس و وسایل رومیزی
  • کیف های دستی و مهندسی
  • ساعت و ست های چرمی  
  • فلش مموری تبلیغاتی

  عکس از هدیه -1  

 

دسته‌بندی مطالب وبلاگ

برچسب‌ها