فلش مموری تبلیغاتی با هدف تبلیغات و شناخته شدن شرکت ها و برند هایشان به مشتری ارائه میشوند و به دلیل کارایی زیاد و طولانی مدت ماندگاری بیشتری در ذهن مشتری دارد . در نتیحه تاثیر زیادی در رونق بخشیدن به کسب و کار شرکت ارائه دهنده دارد.
فلش مموری تبلیغاتی -1

فلش مموری تبلیغاتی | قیمت فلش مموری با آرتین گیفت

فلش مموری تبلیغاتی با هدف تبلیغات و شناخته شدن شرکت ها و برند هایشان به مشتری ارائه میشوند و به دلیل کارایی زیاد و طولانی مدت ماندگاری بیشتری در ذهن مشتری دارد . در نتیحه تاثیر زیادی در رونق بخشیدن به کسب و کار شرکت ارائه دهنده دارد.

آیا تاکنون برایتان پیش آمده که از خود بپرسید فلش مموری تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد ؟

فلش مموری تبلیغاتی چیست؟

بی شک این محصول به یکی از پر کاربرد ترین ابزار های زندگی امروزه ما تبدیل شده است ک به دلیل کارایی زیاد و طولانی مدت ، ماندگاری بیشتری در ذهن مشتری دارد پس میتواند تاثیر فوق العاده ای در تبلیغات ما داشته باشد . همانطور که گفته شد این محصول یک هدیه تبلیغاتی بسایر جالب است .

که به دلیل قابل حمل بودن ، کوچک و سبک بودن میتواند بیشترین کاربرد را برای مشتریان (به ویژه کاربران کامپیوتر) داشته باشد تا اطلاعاتشان را به راحتی جابجا کنند و در نتیجه شرکت و برند شما در ذهن آنها ماندگار شود و چون اندازه کوچکی و ظاهر آراسته ای دارد، توجه بسیاری از افراد را جلب خود می کنند.

 فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی | کاربرد های آن در افزایش فروش

یکی از کاربرد های مهمی که می توان برای این کالا نام برد در تبلیغات می باشد. در نتیجه بهتر است در تبلیغات خود از کالا هایی مانند این کالا ها که در ابعاد و شکل ها و ظرفیت های متفاوتی هستند برای جلب نظر مشتریان و متقاضیان استفاده کنید. از آن ها می توان در قالب یک ست زیبای اداری برای همایش ها،کنفرانس ها،دانشگاه ها و سایر مکان ها و افراد استفاده کرد تا تبلیغات تاثیرگذارتر و پررنگ تر دیده شوند و بتوانند مخاطب را به خود جذب کنند.

یکی دیگر از مسائلی که در کنار انتخاب زیبا و خوش دست و پرکاربرد بودن باید به آن توجه داشت، مسئله چاپ رنگی یا لیزر تبلیغات کسب و کار شما بر روی فلش ها است، که این مسئله بر اساس نوع شکل ظاهری و یا جنس فلش مموری می تواند متفاوت باشد. در این زمینه بهتر است بهترین چاپ رنگی را انتخاب نمایید.

همچنین بهتر است برای انتخاب انواع فلش مموری به سایت آرتین گیفت مراجعه کنید، که محصولاتی با کیفیت،تنوع بهتر و از همه مهم تر قیمت مناسب تری برای فروش و نمایش دارد تا شما بتوانید راحت تر انتخاب مورد نظر خود را داشته باشید.

فلش مموری تبلیغاتی | حک لیزری روی فلش تبلیغاتی

یکی از ملاک های مهم، نیاز ضروری مشتریان برای تضمین موفقیت حک لیبل و نوشته و لوگو آن شرکت یا کمپانی با همان کیفیت دیجیتالی طراحی شده که به روی بسته بندی محصول دیده میشود ، انجام شود که این امر مستلزم سفارش روشی پیشرفته و مدرن از انواع روش های حک است که با وجود روش حک لیزری ممکن شده است. این عمل(حک لیزری)یکی از گام های مهم اولیه به سمت موفقیت وفروش بازار آن محصول است.

چگونگی انجام حک لیزری روی فلش مموری های تبلیغاتی در ویدیو زیر قابل رویت است.

فلش مموری تبلیغاتی | انواع طرح های فلش مموری تبلیغاتی آرتین گیفت

فلش مموری به صورت تبلیغاتی انواع مختلفی دارد : فلش مموری طرح چرمی،فلش مموری طرح استیل،فلش مموری طرح فلزی،فلش مموریکارتی(یا کارت ویزیتی که میتوانید حجم بیشتری از اطلاعات مثل عکس و لوگوی شرکت را به صورت رنگی بر روی آن چاپ کنید) ،فلش مموری کریستالی ،فلش مموری خودکاری ،فلش مموری جا کلیدی که تمامی این محصولات در سایت آرتین گیفت موجود می باشد. 

  فلش مموری تبلیغاتی رنگی -1

فلش مموری تبلیغاتی | طرح چرمی

فلش مموری طرح چرمی یا فلش چرمی نوع دیگری از فلش های تبلیغاتی است . این مدل دارای بدنه چرمی بسیار شیک و اسپورت می باشد و میتواند به عنوان یک هدیه یا محصول تبلیغاتی شیک و رسمی مورد استفاده قرار گیرد ، در این نوع فلش های تبلیغاتی طرح تبلیغاتی شما ، متن شما یا لوگوی مورد نظر شما بر روی بدنه جرم با لیزر حک خواهد شد.

 فلش مموری تبلیغاتی چرمی -3

فلش مموری تبلیغاتی | طرح فلزی

فلش مموری کلیدی یا فلش کلیدی فلزی نوع دیگری از این محصول می باشد ، طراحی زیبا و شبیه به کلید در کنار بدنه فلزی سرتاسر براق و جذاب این طرح را به متفاوت ترین فلش تبلیغاتی تبدیل نموده است ، ظاهر جذاب آن چشم همه اطرافیان را به این فلش خیره می کند . لوگو و متن تبلیغاتی شما در بدنه کالا درج خواهد شد و میتواند یک هدیه ماندگار برای برند شما تبدیل شود.

 فلش مموری تبلیغاتی فلزی گیره دار و otg -3

فلش مموری تبلیغاتی | طرح کریستالی

فلش مموری با بدنه کریستالی امکان لیزر لوگو و متن مورد نظررا برروی بدنه ان ایجاد می کند که پس از اتصال به پورت لوگو یا متن لیزر شده بصورت چشمک زن نمایش داده میشود.این فلش ها بدنه ای سه بعدی دارد و رنگ ال ای دی نیز قابل تغییر می باشد.اینگونه فلش های جذاب و زیبا را میتوان در گروه هدایای تبلیغاتی لاکچری به حساب آورد.

 فلش مموری کریستالی

فلش مموری تبلیغاتی | طرح خودکاری 

هدیه ای است که مخاطب همیشه همراه خود خواهد داشت، فلش خودکاری به گونه ای طراحی شده است که در زمان استفاده از فلش به سادگی امکان بهره بردن از قابلیت های دیگر وجود داشت باشد.  چیپ حافظه مخفی در یک انتها و قلم مخصوص صفحات لمسی در انتهای دیگر تعبیه شده است و با استفاده از اهرم چرخشی می توانید از حالت قلم لمسی به حالت مغزی خودکار تغییر حالت دهید.

امکانات مختلف فلش خودکاری تبلیغاتی سبب می شود که ارزش هدیه برای مخاطب بسیار بالا برود و برای عده ای از مخاطبان ارزش بیشتری از ست هدایایی که شامل چندین هدیه ریز و درشت می شود داشته باشد.

 خودکاری -1

فلش مموری تبلیغاتی | طرح کارتی یا کارت ویزیتی

یکی از مهم ترین محصولات در زمینه یک تبلیغات قوی و ارزنده محصولی به نام به مموی کارتی یا کارت ویزیتی می باشد که سطح بزرگی از فلش مناسب تبلیغات در آن قرار دارد. شما می توانید لوگو یا  عکس کارت ویزیت خود و یا هرتصویر و نوشته ای بر روی آن چاپ کنید تا علاوه بر داشتن تبلیغاتی خاص برای کسب و کار خود در اذهان باقی بماند .

 • فلش های کارتی دارای قیمت مناسب و اقتصادی هستند.
 • به راحتی در جیب لباس ، شلوار ، کیف پول و… جا می شوند و حجم بسیار کمی دارند.
 • امکان چاپ در دو طرف فلش وجود دارد.
 • امکان درج مشخصات شما روی بخش های مختلف آن وجود دارد.
 • ماندگاری و مقاوت بالایی دارند.
 • ضد ضربه ، ضد گرد غبار و ضد آب هستند.
 • دارای ظرفیت های مختلف از 4 گیگابایت تا 64 گیگابایت می باشد.
 • امکان درج هر نوع شکل ، تصویر و یا آرمی روی آن وجود دارد.
 • امکان چاپ به صورت رنگی روی آن وجود دارد.
 • امکان ارائه و یا استفاده به عنوان کارت ویزیت را دارند.
 • دارای شکل ها و طرح های مختلفی می باشد.
 • میتوانید این نوع فلش ها رو در انواع ویندوز ها و سیستم عامل ها استفاده کنید.
 • بسیار شیک و مدرن می باشد.

 تبلیغاتی -1

آرتین گیفت | سفارش محصول تبلیغاتی

برای تهیه فلش مموری تبلیغاتی با تنوع بیشتر ، کیفیت بالا تر و قیمت مناسب به  وب سایت آرتین گیفت مراجعه کنید . ظاهر و چاپ روی این فلش میتواند تاثیرگذاری آن را بیشتر کند پس در طرح آن و مرکزی که برای چاپ به آن مراجعه میکنید دقت نمایید .

مزایای فلش مموری تبلیغاتی | به عنوان یک کالای تبلیغاتی

اولین جاذبه مهم و یکی از مزایای این اقلام قابلیت حمل آنها است. به سادگی می توانید یکی از این اقلام را بر روی دسته کلید خود قرار بگذارید و در جیب خود به همه جا ببرید یا آن را دور گردن خود بیاندازید.

با وزنی ناچیز و اندازه ای در حد یک انگشت هستند این اقلام بسیار مناسب تر از درایو های حافظه خارجی هستند. شما تعداد فایل های زیادی را می توانید بر روی یک فلش 2 گیگا بایتی ذخیره کنید. هر چه حافظه این اقلام بیشتر شود و سایز آنها کوچکتر شود، مزایای مربوط به قابلیت حمل بیشتر خودش را نشان می دهد.

این اقلام بدون نیاز به منبع انرژی کار می کنند و دارای اجزای قابل حرکت و جداسازی نیستند پس احتمال از دست دادن اطلاعات بر روی آنها بسیار کم می باشد. از آنجایی که نیاز به منبع انرژی ندارند و قابل حمل هستند به کاربر این اجازه را می دهند که فایل های خود را بین خانه و محل کار بدون از دست دادن حتی 1 بیت آن جابجا کنند و کار خود را انجام دهند.

این کالای تبلیغاتی در مقایسه با سایر گزینه های ذخیره سازی در کامپیوتر با دوام تر هستند. ضربه خوردن به آنها یا تحت دماها و فشارهای مختلف قرار گرفتن صدمه ای به اطلاعاتی که در آن قرار دارد وارد نمی کند چرا که دوام آنها در این زمینه بسیار بالا می باشد.

 مزیت آخر آنها سهولت در پاک کردن اطلاعات موجود بر روی آنها هست که بسیار ساده تر از هر نوع حافظه دیگری می باشد. افزودن یا پاک کردن فایل از آن ها سریع و مطمئن می باشد.

 

قیمت و هزینه فلش مموری تبلیغاتی 

قیمت فلش مموری تبلیغاتی همیشه در حال تغییر است و با در نظرگرفتن هزینه های چاپ و شخصی‌سازی رسانه های تبلیغاتی، این تفاوت قیمت بین سایر کالاهای تبلیغاتی کمتر و کم‌تر میشود و می توانیم در نهایت این کالا را به عنوان هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت نیز در نظر بگیریم.مشابه تمامی تکنولوژی های در حال پیشرفت، قیمت آنها با توزیع بیشتر در بازار با کاهش مواجه خواهد شد.

 

دسته‌بندی مطالب وبلاگ

برچسب‌ها