وبلاگ 4 -1

ویژگی اسپیکر های تبلیغاتی آرتین گیفت

اسپیکر های تبلیغاتی را در تبلیغ مورد نظر خود فراموش نکنید . اسپیکر تبلیغاتی در جای خود بسیار اثر گذار است . پشت میز کار و برای فرار چند لحظه ای از فشار کار با گوش کردن به یک موسیقی زیبا کمی استراحت کنید .

اسپیکر تبلیغاتی

با گسترش استفاده از گوشی های موبایل و تبلت و سایر وسایل همراه، اسپیکر بلوتوث یا اسپیکر شارژی ابزار هایی هستند که روز بروز برای کاربران دارای جذابیت بیشتری می شوند. عدم کیفیت مطلوب پخش صدای خارجی در این ابزارها و نیاز به امکان پخش صدا با کیفیت بالا و قدرت زیاد از دلایل رایج شدن استفاده از آنهاست که این نیازها بیش از پیش احساس میگردد. استفاده از اسپیکرهای پرتابل دارای تکنولوژی بلوتوث بهترین گزینه برای جبرانی این کاستی ها می باشد.

  اسپیکر تبلیغایتی -1

انواع اسپیکرهای جدید با قدرت های متفاوت

  • اسپیکرفلش خور با قابلیت اتصال مستقیم به فلش یو اس بی یا رم موبایل وحتی به تنهایی قابلیت پخش موسیقی و یا رادیو را دارند.

  • اسپیکر پاور بانک ها همزمان می توانند به عنوان پاوربانک یا شارژر موبایل ، چراغ قوه یا ساعت و نظایر آن مورد استفاده قرار گیرند.

مزایای اسپیکر تبلیغاتی

اسپیکر تبلیغاتی در جای خود بسیار اثر گذار است. پشت میز کار و برای فرار چند لحظه ای از فشار کار با گوش کردن به یک موسیقی زیبا کمی استراحت کنید و یا فضای خشک کاری خود را با اینکار شادتر کنید، مسلما در حین پخش موسیقی نگاهتان به اسپیکر روی میز خواهد رفت. این محصول در هر مکتنی قابل استفاده است. امکان تبلیغات روی اسپیکر تبلیغاتی به دلیل کاربردی بودن این محصول بسیار موثر است. کیفیت این محصولات بسیار مناسب بوده و در طرحها و رنگهای گوناگون عرضه میگردد.

 

دسته‌بندی مطالب وبلاگ

برچسب‌ها