وبلاگ

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی | بررسی مرغوب ترین فلش مموری های 2022

اگر فکر می کنید که درایوهای فلش منسوخ شده اند، دوباره فکر کنید. این روزها، بهترین درایوهای فلش هنوز هم هدف مورد نظر خود را ئنبال می کنند.

جزئیات بیشتر
لیوان -1

چرا از هدایای تبلیغاتی استفاده میکنیم؟

هدایای تبلیغاتی یکی از مؤثرترین روش ها برای معرفی و شناساندن محصول به مشتری میباشد . هرچه کیفیت و ماندگاری این هدایا بیشتر باشد و مشتری بتواند به صورت مداوم از آن استفاده کند تاثیر این هدایا در تبلیغات بیشتر خواهد بود .

جزئیات بیشتر
خودکار فلزی تبلیغاتی -1

یک خودکار تبلیغاتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

خودکارهای تبلیغاتی ابزارهای تبلیغاتی ایده آل هستند که با استفاده از این اقلام تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی ارزان ، شما می توانید به تعداد زیادی از مشتریان دسترسی داشته باشید .

جزئیات بیشتر
وبلاگ 4 -1

ویژگی اسپیکر های تبلیغاتی آرتین گیفت

اسپیکر های تبلیغاتی را در تبلیغ مورد نظر خود فراموش نکنید . اسپیکر تبلیغاتی در جای خود بسیار اثر گذار است . پشت میز کار و برای فرار چند لحظه ای از فشار کار با گوش کردن به یک موسیقی زیبا کمی استراحت کنید .

جزئیات بیشتر
اسپیکر  بلوتوثی تبلیغاتی -1

بررسی ویژگی های اسپیکر بلوتوثی Lamox

یکی از با کیفیت ترین اسپیکر های تبلیغاتی مناسب برای هدایای تبلیغاتی

جزئیات بیشتر
بخور سرد -1

بخور سرد چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن یک بخور سرد که دارای برندی تبلیغاتی شرکت است می تواند از بروز سرماخوردگی در زمستان جلوگیری کند.هم چنین می تواند باعث شود پوستی لطیف تر و درخشان تر داشته باشید.حتی از وسایل چوبی شما محافظت می کند.

جزئیات بیشتر
ابزار آلات تبلیغاتی -1

پک ابزار آلات تبلیغاتی

جعبه ابزار تبلیغاتی چند منظوره شامل اچار , الن و پیچ گوشتی با انواع کلگی و متر جهت هدایای تبلیغاتی بسیار کاربردی با قابلیت چاپ بر روی جعبه

جزئیات بیشتر
خودکار فلزی تبلیغاتی -1

خودکار فلزی

طراحی شیک و مدرن خودکار های فلزی تبلیغاتی

جزئیات بیشتر
محصولات تبلیغاتی -1

پاور بانک PL- 999

این شارژرهمراه با توان 20000 میلی آمپر بر ساعت که وزن آن 445 گرم و دارای دو خروجی USB با 1 سال گارانتی مناسب برای شارژر کردن دستگاه هایی مانند MP4/MP3 ،تبلت ،موبایل های هوشمند ،دوربین ها ، هدست ، هنذفری ها و ...

جزئیات بیشتر
محصولات تبلیغاتی -1

پاور بانک PL- 929

توان برقی 15000 میلی آمپر بر ساعت با داشتن دو خروجی و وزن آن 342 گرم نگه داری شارژ درون خود به مدت ماکسیمم 5000 ساعت و ....

جزئیات بیشتر
محصولات تبلیغاتی -1

پاور بانک PL- 925

توان 10000میلی آمپر بر ساعت که وزن آن 256 گرم و دارای یک خروجی USB با 1 سال گارانتی و در حالت استند بای زمانی نگه داری شارژ آن 5000 ساعت است...

جزئیات بیشتر
محصولات تبلیغاتی -1

پاور بانک PL- 983

ظرفیت برق 10000میلی آمپر بر ساعت با داشتن دو خروجی و وزن آن 230 گرم نگه داری شارژ در حالت استاندارد 5000 ساعت می باشد و شامل یک سال گارانتی است.

جزئیات بیشتر