به وبسایت ما خوش ‌آمدید!

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت

  • 0 نظر
  • 7132 بازدید
  • پنج شنبه 25 مرداد 1397

هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت;
برای اینکه بتوانیم در کسب و کار خود شناخته شویم انتخاب هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت یکی از بهترین روش های ممکن می باشد . حال در صورتی که بتوانیم به صورت ارزان آن را تامین کنیم قطعا در این زمینه به موفقیت رسیده ایم. این هدایای تبلیغاتی می تواند از انواع ارزان قیمت گرفته تا هدایای مدیریتی و لوکس ، مخاطب متفاوتی را در بر بگیرد . هنگام استفاده از این هدایای ارزان قیمت ،ا گر به دنبال نتیجه حرفه ای تر در زمینه تبلیغ خود باشیم می توانیم چند نمونه از این محصولات را در کنار هم قرار داده و یک ست مدیریتی شیک و در عین حال با قیمت مناسب تهیه نماییم.

هدایای تبلیغاتی ارزان و شناساندن حرفه خود به دیگران

برای اینکه بتوانیم در کسب و کار خود شناخته شویم انتخاب هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش های ممکن می باشد.حال در صورتی که بتوانیم به صورت ارزان آن را تامین کنیم قطعا در این زمینه به موفقیت رسیده ایم. این هدایای تبلیغاتی می تواند از انواع ارزان گرفته تا مدیریتی و لوکس ، مخاطب متفاوتی را در بر بگیرد .

هنگام استفاده از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت ،اگر به دنبال نتیجه حرفه ای تر در زمینه تبلیغ خود باشیم می توانیم چند نمونه از این محصولات را در کنار هم قرار داده و یک ست مدیریتی شیک و در عین حال با قیمت مناسب تهیه نماییم .

 

اگر به دنبال هدیه مناسبی برای کادو دادن هستید ما در فروشگاه مان پاور بانک تبلیغاتی را به شما توصیه میکنیم.

 

به گونه ای که هم کار تبلیغاتی خود را به بهترین نحو انجام دهیم و هم هزینه کمتری را صرف نماییم.این هدایای ارزان و مفید یکی از پرفروش ترین و محبوبترین هدایا هستند، چراکه با کمترین هزینه و سرمایه تبلیغاتی نظر مشتریان را جلب نموده و به عنوان یار همیشگی حرفه ما عمل می کنند. وجه تمایز آن با سایر هدایای تبلیغاتی در قیمت پایین آن بوده و در همچنین کاربردی بودن آن در زندگی افراد است.

انواع هدایای مفید و ارزان

نمونه ای از هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت می توان به خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، برخی از انواع خودکار تبلیغاتی فلزی ، جاکلیدی تبلیغاتی ، جاکارت ویزیت تبلیغاتی ، لیوان تبلیغاتی و حتی تقویم های تبلیغاتی و یا فلش مموری تبلیغاتی اشاره کرد . از هدایاس ارزان و کم هزینه تر نیز می توان به آفتابگیر تبلیغاتی، یادداشت تبلیغاتی، موس و پد تبلیغاتی، انواع لیوان تبلیغاتی، لیوان پلاستیکی، لیوان سرامیکی نام برد .

در ایام پایانی سال نیز سفارش تقویم و سررسید های اختصاصی بعنوان هدایای تبلیغاتی ارزان بسیار پرطرفدار هستند.

هدایای تبلیغاتی ارزان و شناساندن حرفه خود به دیگران

سررسید و تقویم های تبلیغاتی راهی کم هزینه برای تبلیغات ما

یکی از وسایلی که بسیاری از مردم روزانه با آن در ارتباط هستند تقویم رومیزی می باشد به همین دلیل تقویم رومیزی تبلیغاتی امروزه یکی از روش های تبلیغاتی موثر به حساب می آید. که با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را برای شرکت ایجاد می کند.

تقویم رومیزی تبلیغاتی ، یک هدیه تبلیغاتی  چند منظوره ای است که شما با استفاده از این تقویم ها می توانید اطمینان حاصل کنید که نام شرکت تان در طول سال درست جلوی چشم مشتریان خود و سایر مصرف کنندگان قرار می گیرد و آن ها روزانه از این تقویم ها استفاده می کنند که همین استفاده روزمره از تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از مهم ترین مزیت های آن ها است.
زمانی که ما برای تبلیغات شرکت خود از تقویم رومیزی استفاده می کنیم قدمی بیشتر از یک تبلیغات برداشته ایم و در واقع هدیه ای زیبا و پرمفهوم به طرف مقابل داده ایم تا بتواند مدت زمان بیشتری از آن بهره برد. همچنین سررسید هارا می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی مفید نیز به شمار آورد.

سررسید و تقویم های تبلیغاتی راهی کم هزینه برای تبلیغات ما

استفاده از تقویم رومیزی و حک نام شرکت شما در ذهن مخاطب 

با استفاده روزانه مصرف کنندگان از تقویم رومیزی، آگاهی از برند شما افزایش می یابد؛ زیرا که اغلب مردم در طول روز چندین بار به تقویم روی میزشان نگاه می کنند بنابراین با هربار نگاه کردن به تقویم، لوگو و اطلاعات تماس برند شما را می بینند . به این ترتیب می توانید با کمترین هزینه در طول سال بازاریابی و تبلیغات کنید و نام برند خود را هر روز در ذهن مصرف کنندگان یادآوری کنید.
در درون سازمان هم می توانید از تقویم رومیزی تبلیغاتی شرکت خود استفاده کنید . هنگامی که در شرکت خود از این تقویم ها استفاده می کنید باعث می شوید توسط هر فردی که وارد شرکت شما می شود دیده شوید و مخاطب یک دید کلی از برند شما و فضای کسب و کارتان به دست آورد .

معمولا در طراحی تقویم رومیزی تبلیغاتی از طرح ها و جملات مثبت و انگیزشی استفاده می شود به گونه ای که در مخاطب انرژی ایجاد می کند و مخاطب خود را به زندگی خوش بین میکند و این خوش بینی باعث انگیزش در کارمندان و در نتیجه رونق کسب و کارتان می شود.
از دیگر مزیت های تقویم رومیزی تبلیغاتی برند سازی است. زمانی که مصرف کننده از تقویم رومیزی با لوگوی شرکت شما استفاده می کند به این معنی است که برند شما را تایید می کند و هر کسی تقویم با برند شما را روی میز ایشان ببیند متوجه می شود که با شرکت شما در ارتباط است و این یکی از راه های تایید برند شما است.

استفاده از تقویم رومیری و حک نام شرکت شما در ذهن مخاطب

تقویم رومیزی و هزینه اندک تبلیغات

استفاده از تقویم رومیزی بسیار به صرفه تر از تبلیغات در تلویزیون، روزنامه و… است و ماندگاری بیشتری دارد. اکثر مردم به تبلیغات روزنامه ها، تلویزیون و… توجه چندانی نشان نمی دهند، هر چند که تبلیغات در تلویزیون جذاب باشد اما به دلیل نیاز به تقویم، هر روز و چندین بار حتما به تقویم رو میزی خود مراجعه می کنند و برند شرکت شما را در ۳۶۵ روز سال در ذهن مشتری نگه می دارد و یکی از موثرترین راه های تبلیغات روزانه است.
به دلیل دوامی که تقویم رومیزی دارد بعد از ۱۲ ماه منقضی می شود و معمولا افراد تمایل دارند تقویم جایگزین همانند تقویم قبلی باشد، بنابراین برای گرفتن دوباره تقویمی مانند تقویم رومیزی قبلی، دوباره به شما مراجعه می کنند که این باعث یک ارتباط موثر و دائمی با مشتریان خود می شود.

جک نام شرکت شما

ما خود را متعهد میدانیم در زمینه کمک و پاسخ به نیازهای فردی مشتریان و شرکت ها، با توجه به راه حل های کاربردی و علم زیبایی شناسی در هنگام سفارش حک لیزری لوگو یا نوشته از میان تمام روش های انحصاری آرتین گیفت، روشی مناسب با جنس محصول و ایده عال های مشتری شما را راهنمایی نماییم. شاید دانستن چگونگی انجام این کار یکی از سوالات شما باشد که در این ویدیو به پاسخ آن می پردازیم.

جا کلیدی هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت و سیار

جا کلیدی های سفارشی مدل های بسیار زیادی دارند و از تنوع برخوردارند. شما با انتخاب مناسب راه هموار تری برای رسیدن به هدف خود دارید . هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت کاربردی مانند جا کلیدی تبلیغاتی از قرار گرفتن در معرض دید بیشتر برخوردار می شوند .

هرگاه گیرندگان هدایای تبلیغاتی خود را بیشتر کنید و آنها از هدیه شما استفاده کنند باعث محبوبیت بیشتر شما خواهد شد . با جا کلیدی در باز کن دار توجه خواص دریافت کنندگان را دریافت خواهد کرد و به گونه ای خواهد شد که گیرندگان به طور مرتب از آن بهره می گیرند.

جا کلیدی هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت و سیار

جا کلیدی زنجیر دار

این جا کلیدی های زنجیر دار به آسانی می توانند به تسمه یا کیف پول و کوله پشتی متصل شوند ، خوش دست و راحت و قابل حمل بودن را برای نام تجاری شما تضمین می کنند. این موارد را با نام تجاری و پیام خود شخصی سازی کنید و ببینید که چگونه این لوگو ها پیام شما را در اختیار مشتریان شما قرار می دهند.

جا کلیدی زنجیر دار

جا کلیدی چرمی

این یکی از هدایای تبلیغاتی می باشد که هم شیک، زیبا و دارای جلوه لوکس می باشد. می توانند در طرح ها و رنگ های مختلف باشند. این نوع جا کلیدی ها می توانند به مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرند و نام برند شما را به نمایش بگذارند.

جا کلیدی چرمی

جا کلیدی چراغ قوه دار

دریافت کنندگان این نوع هدیه تبلیغاتی دو مزیت را با هم در دست خواهند داشت جا کلیدی و چراغ قوه هر دو با هم. جا کلیدی و چراغ قوه جالب هستند این نوع هدیه تبلیغاتی رایج ترین در هر خانه می باشد. با تحویل این دو مورد با هم تصویر نام تجاری خود را در ذهن گیرندگان پایدار کنید.

جا کلیدی چراغ قوه دار

جا کلیدی فلزی

ظریف ترین در میان جا کلیدی های تبلیغاتی، جا کلیدی فلزی خواهد بود یک اثر پایدار در ذهن کاربران و افراد اطراف آنها. یک هدیه شرکت های بزرگ برای کارکنان و مشتریان. بسیار با دوام و به خوبی حفظ خواهند شد. پیام شما که بر روی این جا کلیدی فلزی با لیزر حک شده است برای مخاطبان شما برای مدت طولانی باقی خواهد ماند.

جا کلیدی فلزی

جا کلیدی های پلاستیکی

رنگارنگ هستند و در مدل های مختلف جا کلیدی های سفارشی پلاستیکی به راحتی می توانند دریافت کنندگان خود را سرگرم کنید.

مطابق با طرح و رنگ لوگوی خود آنها را سفارشی کنید و ببینید که چگونه این اقلام جلوه برند شما را دو چندان می کنند. کم هزینه، با این حال با محبوبیت بالا. جا کلیدی های پلاستیکی یک گزینه لذت بخش برای تبریکات و پیام های فصلی همراه خود ارائه می دهند.

جا کلیدی های پلاستیکی

انواع لیوان تبلیغاتی انتخابی مناسب برای تبلیغات ارزان

در این بخش پرفروش ترین لیوان تبلیغاتی ارزان کلاسیک، لیوان تبلیغاتی سرامیکی، لیوان تبلیغاتی ارزان لاکی، لیوان تبلیغاتی ارزان حرارتی، فنجان سرامیکی، لیوان یخی و انواع ست لیوان تبلیغاتی را به شما معرفی خواهیم کرد تا متناسب با نوع تبلیغات خود از آن استفاده کنیم.

انواع لیوان تبلیغاتی انتخابی مناسب برای تبلیغات ارزان

چاپ لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی جز هدایای تبلیغاتی است که به دلیل تنوع بالا و پرکابرد بودن مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. چاپ لیوان تبلیغاتی مجموعه تبلیغ گستران پایتخت با کیفیت بالا و ارزان می باشد. لیوان تبلیغاتی امکان چاپ هرگونه برند و لگویی را بر روی آن میدهد.

چاپ لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی با نام های دیگر لیوان تبلیغاتی لاکی، لیوان تبلیغاتی نشکن، لیوان تبلیغاتی ABS نیز در بازار شناخته شده هستند. که به دلیل تنوع بالا و قیمت مناسب جز ارزانترین لیوان تبلیغاتی به شمار می رود. چاپ لیوان تبلیغاتی پلاستیکی بصورت چاپ تامپو بوده و می توانید از چاپ تکرنگ، دورنگ و یا چهار رنگ با توجه به طرح خود، استفاده نمایید. معمولا برروی لیوان پلاستیکی تبلیغاتی متن یا شماره یا لوگو هایی با طرح ساده چاپ می شود. قیمت لیوان تبلیغاتی پلاستیکی باتوجه به حداقل سفارش متغیر می باشد. 

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

خیلی از افراد به دنبال خرید لیوان تبلیغاتی سرامیکی با کمترین قیمت می باشد. ما می توانیم نیاز شمارا فراهم کرده و مدل های مختلفی از لیوان تبلیغاتی سرامیکی و ماگ سرامیکی را با ارزانترین قیمت در اختیار شما عزیزان قراردهیم. کلیه لیوان سرامیکی و ماگ تبلیغاتی سرامیکی با قابلیت چاپ رنگی و چاپ دیجیتال می باشد.

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

لیوان تبلیغاتی فلزی

نمونه دیگر لیوان تبلیغاتی ما، لیوان تبلیغاتی فلزی می باشد. که در دومدل دوتکه و یک تکه به فروش می رسد . لیوان های تبلیغاتی فلزی با قابلیت چاپ لیزر و چاپ تامپو می باشد.

لیوان تبلیغاتی فلزی

لیوان تبلیغاتی حرارتی

لیوان تبلیغاتی جادویی یا لیوان تبلیغاتی حرارتی یک نوع لیوان سرامیکی می باشد بااین تفاوت که به دلیل جنس روکش لیوان، چاپ برند و تصویر شما با حرارت نمایش داده می شود. این لیوان جادویی نیز یکی از پرطرفدار ترین نمونه لیوان تبلیغاتی می باشد.

لیوان تبلیغاتی حرارتی

لیوان تبلیغاتی کاغذی

برخی افراد به دنبال تهیه یک هدیه تبلیغاتی ارزان و با چاپ دلخواه و رنگی می باشند. لیوان تبلیغاتی کاغذی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد چرا که هم ارزان قیمت بوده و هم میتوانید کامل دور تا دور لیوان را چاپ تمام رنگی بزنید.

لیوان تبلیغاتی کاغذی

نظرات خود را بیان کنید

ارسال نظر

  39     -     پانزده   =

وبلاگ

فلش مموری تبلیغاتی

شنبه 13 مرداد 1397

اسپیکر های تبلیغاتی

چهارشنبه 19 اردیبشت 1397

بیشتر >>