ما در شرکت آرتین گیفت مجهز به کارگاه های چاپ لیزر، حکاکی تامپو و غیره می باشیم. آرتین گیفت در راستای خدمات دوخت تیشرت، لباس کار، کلاه و آفتابگیر، ساک دستی و تبلیغاتی، تولید فولدر چرم مصنوعی و طبیعی و چاپ بر روی لیوان به شما خدمت رسانی می کند. همچنین در دامنه فلش مموری ها و پاور بانک ها و ست های الکترونیکی با تنوع و کیفیت بسیار بالا فعالیت دارد.

ما همچنین سعی در ارائه و فروش جدیدترین هدایا به مشتریان خود داریم. دقت، سرعت، صداقت و احترام به مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و در این مسیر رضایت خاطر مشتریان با ارزش ترین هدیه برای ماست. خودکار تاچ تبلیغاتی با قابلیت دو گانه نوشتن بر روی کاغذ و کار با گوشی هوشمند یکی از کاربردی ترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی ارائه شده توسط آرتین گیفت به حساب می آید.

  ست مدیریتی تبلیغاتی دیجیتال -9

 

یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی خودکار است که توسط کسب و کارهای متنوعی برای طیف وسیعی از مخاطبان مورد ستفاده قرار می گیرد. همچنین برای سفارش کالای شما مراحل زیر انجام می شود،

  • بررسی کاتالوگ: در این مرحله شرکت آرتین گیفت لیست محصولات را برای شما ارسال می کند تا با بررسی با حوصله هدیه خود را خریداری کنید.
  • مشاوره و انتخاب اولیه محصول: در این مرحله شما سوالات خود را در خصوص هدایای تبلیغاتی مختلف از کارشناسان ما پرسیده و با توجه به این مشاوره محصولات خود را جهت دیدن نمونه ها انتخاب می کنید.
  • چاپ لوگو روی هدیه تبلیغاتی: پس از تایید طرح ابتدا یک نمونه از کار روی هدیه تبلیغاتی اجرا شده و تصویر ان برای بررسی مجدد ارسال میگردد.

به نقل از شرکت های پرفروش یکی از مهمترین راه های جذب مشتری، هدیه تبلیغاتی می باشد که تاثیر زیادی در جلب مشتری دارد، ما در همین راستا هدایایی را برای شما فراهم کردیم تا خریدی راحت و بی دردسر داشته باشید.

شرکت آرتین گیفت مرجع آنلاین هدایای تبلیغاتی خلاقانه می باشد که محصول تبلیغاتی را با بهترین کیفیت در اختیار مشتری قرار می دهد. ممکن است شما به عنوان مدیر کسب کار برای توسعه اهداف بازاریابی خود قصد داشته باشید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید ولی بودجه کافی را نداشته باشید. خودکار تبلیغاتی یک هدیه تبلیغاتی مقرون به صرفه و با تاثیرگذاری بالاست که نتیجه خوبی هم در توسعه کسب کار خواهد داشت. از طرف دیگر به دلیل قیمت مناسب خودکار می توانید تعداد بیشتری از آن را در مقایسه با یک هدیه تبلیغاتی گران قیمت تهیه کنید، در اختیار مخاطبان قرار دهید و در نتیجه تبلیغات شما تاثیر بیشتری خواهد داشت.